deneyimli personelimizle

Sizlere en iyi hizmeti ve desteği kesintisiz olarak sunmak için.
7/24 çalışıyoruz ve devamlı teknolojimizi geliştiriyoruz.

Dünyamızdaki hızlı değişime paralel olarak, ekonomik, çevresel ve sosyal ortamlarımız da hızla değişime uğramakta. İşte bu nedenle biliyor ve gözlüyorum ki; sürdürülebilirliği iş sistemlerinin ve karar verme süreçlerinin bir parçası haline getirmedikçe, rekabetçi olmak mümkün değildir.

Sürdürülebilirlik stratejimizi gözden geçirerek, aksiyon planlarımızı revize ettik. Yönetmeliklerimiz, işe alım süreçlerimiz ve ilgili diğer dokümanlarımız sürdürülebilirlik odağı ile gözden geçirilmeye başlandı. İyi uygulama örneklerimizi çoğaltmak adına Sürdürülebilirlik Yarışması’nı başlattık.

Çevre sürdürülebilirliğinde iklim değişikliği ile mücadele çalışmalarımız devam ederken, Enerji  başta olmak üzere etkin kaynak kullanımı önceliğimizdir. Çalışanlarımız için adaletli, güvenli, eşit fırsatlar sunan çalışma ortamları yaratırken, kadının güçlenmesi odağımızdadır.

“Daha iyi bir yaşam için” Alesta olarak yarattığımız değeri tüm değer zincirindeki paydaşlarımızla paylaşırken, kuruluşumuzdan bu yana tüketicilerimize sunduğumuz güvenli ve kaliteli ürünlerimizi sürdürülebilir iş modelleri ile sunmaya devam edeceğiz.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin